Про нас

Кондитерська фабрика ТМ «АСК» – дуже смачно і бездоганно якісно.

Іноді для того, щоб поринути в казку і відчути себе на небі, біля пухнастих хмар, досить просто насолодитися смачним десертом. Саме тому кондитерське виробництво – це справжнє мистецтво, здатне зробити життя людини хоч трохи солодшим і приємнішим. Напевно, всі пам'ятають фільм «Чарлі та шоколадна фабрика», де Віллі Вонка зумів перетворити кондитерську фабрику на справжнє диво, і хоч у житті все відбувається зовсім по-іншому, виробництво солодощів – це справді чарівний процес. Особливо, якщо йдеться про якісну продукцію з неземним смаком.

Наша торгова марка «АСК» працює на ринку з 2010 року і за цей проміжок часу вже встигла стати одним із найкращих виробників кондитерських виробів в Україні.


Що дозволяє нам гарантувати клієнту найкращу якість кондитерки?

Для того щоб створити щось дійсно варте завжди необхідно знайти правильний баланс, який є в кондитерській фабриці ТМ «АСК». Ми використовуємо на виробництві інноваційні європейські технології, які чудово поєднуються з якісними інгредієнтами. Вся продукція, що йде у виробництво, проходить ретельний контроль, не містить ГМО, штучних барвників та консервантів. Саме тому за роки існування кондитерської фабрики на українському ринку продукція зуміла підкорити серця багатьох споживачів Харкова, Одеси, Дніпра, Києва, Львова та інших міст. І ми не будемо зупинятися на досягнутому, виробництво кондитерських виробів від ТМ «АСК» вже вийшло на міжнародний рівень, наша продукція доступна в Польщі, Литві, Латвії, Румунії, Болгарії, Молдові, Грузії, Іраку та радує ароматними та смачними солодощами не лише української споживача.


Наші переваги:

  • Інноваційні технології

Наша кондитерська фабрика обладнана найсучаснішим високотехнологічним обладнанням, яке здатне забезпечити безперервне виробництво якісних виробів. Крім того, ми постійно оновлюємо технологічну базу, вносячи інноваційні рішення для досягнення максимально якісних результатів.


  • Екологічно чиста сировина та натуральні інгредієнти

Ще одним секретом неперевершеного смаку кондитерських виробів від ТМ "АСК" є використання найкращих інгредієнтів. Ми завжди ретельно контролюємо виробництво на всіх його етапах, починаючи з постачання найкращої сировини. Для нас дуже важливо, щоб у процесі виробництва використовувалися лише свіжі, добірні інгредієнти без ГМО. Крім того, ми не використовуємо штучні барвники та консерванти, тому наша продукція стала настільки популярною у всій Україні.

  • Постійна робота над розширенням асортименту

Ми випускаємо величезну кількість цукристих та борошняних кондитерських виробів, які мають неперевершений смак. При цьому ми не зупиняємось на досягнутому. Ми намагаємось постійно вносити якісь нововведення у виробництво, що дає можливість пропонувати споживачеві нові незабутні смаки, та задовольняти запити навіть найвибагливіших клієнтів.


  • Свіжість

На кондитерській фабриці ТМ «АСК» продукція виготовляється на замовлення клієнта. Це дозволяє нам гарантувати свіжість, адже ви отримуєте кондитерські вироби прямо з конвеєра. Винятком можуть бути лише солодощі з тривалим терміном зберігання, які також будуть виготовлені незадовго до постачання замовнику.

  • Професійна команда

У команді нашої кондитерської фабрики лише висококваліфіковані фахівці, які працюють задля досягнення однієї мети – подарувати клієнтам справжнє задоволення від неперевершених уподобань кондитерських виробів. Для цього вони вкладають у свою роботу не тільки багато сил та енергії, а й частинку своєї любові.

Крім досвідчених кондитерів, які не покладаючи сил працюють над створенням кращих солодощів, на виробництві працюють найкращі менеджери, фінансисти, продавці та постачальники. Завдяки їх роботі, ви зможете легко та швидко оформити замовлення та отримати його у найкоротші терміни. Також у нас є ціла команда професіоналів, які ведуть контроль якості продукції на всіх етапах її виробництва, починаючи з закупівлі сировини та закінчуючи – упаковкою готових кондитерських виробів.


У нашій компанії зараз розміщені такі вакансії:

Усі вакансії компанії «АСК, кондитерська фабрика» на Work.ua

Завдяки ідеальному поєднанню всіх вищезгаданих пунктів наша крафтова мануфактура може гарантувати всім клієнтам високу якість продукції. Тому ТМ «АСК» – це не лише дуже смачно, а й абсолютно безпечно та корисно.

У майбутньому ми прагнемо ставати для вас ще кращими, тому поставили перед собою такі цілі:

  • випуск та продаж високоякісної кондитерки з найкращими смаковими характеристиками;
  • постійне розширення асортименту в різних галузях як борошняних кондитерських виробів, так і цукерок та інших цукристих солодощів;
  • створення максимально зручної та простої для розуміння системи продажу продукції. Ви вже сьогодні можете звернутися до наших досвідчених менеджерів з будь-якими питаннями, що вас цікавлять, і зробити замовлення максимально просто на нашому сайті. При цьому ми продовжуємо працювати над собою, щоб зробити наш сервіс ще кращим;
  • вибудовування надійного довгострокового партнерства з оптовими покупцями, яке базуватиметься на найвигідніших умовах співпраці для обох сторін. Адже більшість клієнтів, які спробували продукцію нашої кондитерської фабрики одного разу, у результаті стали постійними замовниками, тому ми сподіваємось, що така тенденція продовжиться й надалі;
  • можливість запропонувати замовнику кондитерські вироби в різних цінових сегментах, починаючи з найдоступніших і закінчуючи продукцією класу «люкс».

Для кондитерської фабрики торгової марки АСК головне – це задоволені споживачі. Якщо наші солодкі вироби приноситимуть радість та насолоду, то ми вже по праву вважатимемо основні цілі нашого виробництва досягнутими. Якщо ж ви досі сумніваєтеся, то варто просто спробувати нашу кондитерку і ви напевно повернетеся до нас ще не один раз. Нехай усім буде смачно та солодко!